Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy feszt csak ennék, ennék...

Egy feszt csak ennék, ennék és ennék. Miéééért?

Figyelt kérdés
Felháborító :| , Önmagamra vagyok ideges , de nem tudom mi ez , mitől ? Rám jönnek olyan hetek,amikor aligha eszek ... és már kezd lemenni a súlyom , és ezen a héten egy feszt ennék , nem tudom , hogy mi az elég :\ ... Mitől lehet ? :(
2012. júl. 31. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a feszt?
2012. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig / folytonosan! :)
2012. júl. 31. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes a beszéded, mint valami középkori leányé. :D

Ott van a válasz a szövegben, vannak hetek mikor alig eszel. Kiéhezteted magad, aztán megelégeli a szervezeted és elkezdesz zabálni. Tessék rendszeresen enni, ne ilyen szélsőségesen, hogy van mikor alig, van mikor rengeteget...

2012. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló , köszönöm a válaszod.. Csak épp ne a kritikát keresd , hanem , ha hozzászólsz a kérdésemre válaszolj! Köszönöm! Amugyképp , ott volt a kérdésbe , hogy miért van ez??? Drágaságos válaszoló , emiatt kérdeztem , hogy , de miért van ez, amikor aligha eszek , akkor nem akaratból nem eszek , hanem,mert nem tudok , nem csúsznak le!!! Ez a kérdés , hogy mitől lehet ez , na de .. mindegy!;)
2012. júl. 31. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!