Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van (sok pukkantás...

Ez miért van (sok pukkantás már napok óta), de azt is tudom, ha tartok egy napot mikor csak almát eszek akkor helyreáll?

Figyelt kérdés

de már a sokadik ilyen, és mindig akkor jön elő ha eszek nagyobb mennyiségű édességet, mondjuk 7-8 palacsintát(a gyomromnak ez már soknak számít)


és bármit eszek most csak lassan, vagy egyáltalán nem jön helyre a gyomrom, ez a tipikus tehénlepény állagú az ürülékem(sajnos már évek óta nem olyan mint előte, de nem is ezt zavar), ahhoz meg túl lusta vagyok pont most nyáron hogy egy napig éhezzek és csak almát egyek..inkább elfingorászok:S


18f



2012. júl. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

elfingorászok XD bocs, de ez nagyon vicces

hát, ne egyél nagy mennyiségű édességet...

2012. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Habzsolsz? Mert ha levegőt nyelsz le, az vagy büfi vagy puki formában jön ki. Egyébként meg vannak felfúvó kaják, bár a palacsinta szerintem nem az.

Igyál egy hétig 2-3 liter kamilla teát naponta- kb csak azt egész nap-, az segít az emésztésnek, ha zavar a folyamatos szellentés:D:)

2012. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg laktózérzékeny? Rosszulléttel nem járnak ezek? "Csak" a puffadás van? Érdemes lenne erre külön figyelned, hogy ha olyat eszel, amiben tejtermék van, akkor vannak-e ezek a tünetek vagy akkor is, ha nem tejeset eszel.
2012. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudom hogy segítenek a teák, meg ha almát ennék az is jó lenne, de olyan szar hogy ezt kb minden héten elkéne játszanom de kicsit elegem van, ezért inkább azt mondom hogy hadd jöjjön, nem izgat..ha társaságba vagyok meg edzem a seggizmom:D:D


tudom hogy nem fúj fel nem is az hogy felfúj vagy sem, hanem vmi miatt az én gyomrom így reagál nagyon sok kajára, hogy egyszerűen "kiakad tőle" és ezt csinálja, az emésztésem ilyenkor kb 1-2 óra alatt megvan

2012. júl. 29. 19:17
 5/7 A kérdező kommentje:
tejet már nem iszom egy éve sem sajtot sem semmi olyat amiben tej van, glutént sem már 4 hónapja de ezek akkro is előjönnek.. olyan forrófing:D
2012. júl. 29. 19:18
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor ti sem tudjátok miért lehet, oké..
2012. júl. 29. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A palacsintaban is van gluten meg tej.. es irod hogy csak egy ket etelnel jon elo nehany alkalommal erdemes lenne odafigyelned ra. vagy csak elmenni egy komolyabb allergia vizsgalatra.
2012. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!