Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit jelent egyes tömeg növelők...

Mit jelent egyes tömeg növelőkre felírt "komplett étkezést hejetesítő készitmény"felirat?

Figyelt kérdés
tényleg minden benne van ami az embernek kell?mert én ezt nem tudom elhinni.
2009. júl. 14. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nemúgy kell érteni h aznap nemeszel, hanem beveszel egy bogyót és kész.

hanem úgy h mondjuk eszel rendesen, ahogy eddig, reggeli, ebéd, vacsora stb, és ehhez beveszel mégegy bogyót is.

mivel az ember nemképes csakúgy magától egyik napról a másikra mondjuk 2 ebédet is elfogyasztani, deha bevesz egy ilyet, az olyan, mintha evett volna.

de persze nemárt edzeni is ezmellé.

2009. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
benne is van a nevében, hogy táplálék kiegészítő, tehát semmiképp nem helyettesíti a rendes étkezést. Hiába szedsz ilyeneket, ha nem eszel megfelelő mennyiségű és minőségű szilárd ételt, akkor nem lesz tiszta tömegnövekedésed, a zsírral meg sokra nem mész szerintem.
2009. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


itt elég valószínű,hogy megkapod a választ,mivel csak ért már hozzá ez a Bunny :D de ha lebasz,hogy mekkora ökör vagy,ne csodálkozz,bunny már csak ilyen :D

2009. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!