Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől nagy a hasam?

Mitől nagy a hasam?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mozgok, a súlyom átlagos mégis a hasam nagy, olyan mintha terhes lennék

Reggel felkelés után szép lapos de amint eszek egy falatot is egyből megnő, próbálkoztam már, de nincs olyan étel amitől ne nőne meg

az emésztésem se a megfelelő, van hogy 4 napig nem megyek nagy wc-re

17/L

már több éve ilyen, eddig nem zavart csak mostmár kellemetlenül érint, hogy vannak nálam ducibbak is és azoknak mégis kisebb hasuk van, ne értsétek félre nem zsíros hanem olyan mintha fel lenne puffadva

Mit csináljak?


2012. júl. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg talán rostos dolgokat enni, több zöldség + gyümölcs. És nagyon fontos hogy igyál eleget! Az emésztésedet kell nyilván rendbe tenni. Amiket írtam, remélem hogy segítenek:)
2012. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagy 4-5 litert megiszok naponta

Eszek almát barackot paradicsomot paprikát uborkát

Változatosan étkezek

Most arra jutottam hogy teljesen elhagyom ezeket a cukros csokis dolgokat az étkezésből ez segíthet?

2012. júl. 4. 19:12
 3/5 anonim válasza:

nekem is ez volt a gondom. Ha eszel zöldséget és gyümölcsöt, akkor próbál meg még többet ennei.És ha sok vizet iszol, akkor igyál még többet...

Nekem segítettek a hasizom gyakorlatok.

2012. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*próbálj
2012. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-5 liter víz?

Nem tudom mit beszélsz :D :D

háhháháháhá

2012. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!