Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb 3 napja nincs étvágyam mit...

Kb 3 napja nincs étvágyam mit tegyek?

Figyelt kérdés

de annyira h szinte nem eszek semmit pl tegnap elött is csak egy szelet sima kenyeret ettem, ma is csak édeset egy kis kakas csigát kólát ittam meg 1 gombócot.

lelki gondok miatt vannak?

a szüleim mostanában sokat veszekednek a válás is szóba jött meg elvileg volt megcsalás is :S 16/F jah amúgy vékony vagyok 60 kg és 175 centi


2012. júl. 3. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:

jah és aludni is szarul alszok alig birok elaludni ma is reggel 5kor felkeltem pedig este éfjéltájt feküdtem le aztán meg reggel 8 kor már nem is bírtam tovább aludni:S

a ház légkondis igaz nálam kicsit melege van

2012. júl. 3. 12:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet stressz és lehet ez a meleg is rátetőzz. Próbáld meg magad lefoglalni valamivel hátha akkor nem gondolkozol ezen. Enni meg mindig kell.
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!