Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi ételtől egy felnőtt nő...

Ennyi ételtől egy felnőtt nő fogy, hizik vagy épp elég?

Figyelt kérdés
Tegnap ezeket ettem: reggel 1 szelet vajas-lekváros piritós.délben sült krumpli rántott sajttal majonézzel(közepes adag vagy inkább kicsi), délután 1 szelet torta,este 1 szalámis-sajtos vajas zsemle paprikával. Ennyi kaja elég egy felnőttnek? Kb mennyi kalória lehet ez?
2012. jún. 16. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés az adat.
2012. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen adat?
2012. jún. 16. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit elmondtál. Mekkora a pirítós? Milyen vastagon kened? Mennyi a rántott sajt? Hány kilós a felnőtt nő? Mennyit mozog a felnőtt nő?


Szóval tipikus megválaszolhatatlan kérdés.

2012. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként kevésnek tűnik.
2012. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bridgi válasza:
Kevésnek tűnik, de ha fehér liszt és kristálycukor van bennük, akkor egy gyönyörű kalória bomba, és így hízlaló. Ha nem, akkor éppen elég (sőt nekem még sok is). De attól is függ, hogy éppen diétázol, vagy súlytartó szakaszban vagy, és igaza van az elöttem írónak is. Kevés az adat. Milyen kenyér, mekkora, mennyi lekvár, mennyi a ch, zsír, fehérja, kcal....
2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bridgi válasza:
Gondolom nem mindennap eszed ezt, de több zöldséget kellene (nem olajban tocsogó sültkrumplit) , meg gyümölcsöt :-)
2012. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!