Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sokat ettem, már több...

Nagyon sokat ettem, már több napja fáj a gyomrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Csütörtökön nagyon levert voltam, tudom hogy nem így kéne vgasztalnom magam, de MINDENT összezabáltam, el sem tudjátok képzelni, ennyire sokat még életemben nem ettem, de tényleg. Nem vagyok egy nagy darab nő, így igazából érthető hogy ez megterhelő volt a szervezetemnek. De már szombat este van, és még mindig tompa savas, égő fájdalmat érzek a gyomromban. Mit tegyek? Gondoltam rá hogy diétáznom kéne, esetleg főtt krumplit, főtt rizst enni pár napig. Vagy ez nem segítene?

2012. máj. 5. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál borsmenta teát és koplalj egy-két napig, vagyis csak kevés és nem megterhelő kajákat egyél.
2012. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia,

Érdeklődnék, hogy múlt el neked a hasfájás?

Úgyanúgy jártam mit te.

Annyit ettem mint még életemben soha és vékony testalkatú vagyok. Két hete volt de azóta nagy fáj és ég a hasam egy nap többször is.

Nagy várom a válaszodat.

Üdv.

2020. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most jártam így; alapból rengeteget ettem ma, de most meg még rá is vacsoráztam... úgy fáj a hasam hogy alig birok felállni
2021. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!