Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért "morog" folyton a hasam?

Mért "morog" folyton a hasam?

Figyelt kérdés

nem kell wc-re mennem nem ezért van... csak nekem elég kínos h órán vagyok, nagy csönd van és akkor az én hasam meg elkezd zajongni... nem is vagyok éhes se szomjas...Ez mért lehet mit tehetek ellene ?


Erre van valami gyógyszer ?


2012. febr. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. nekem is szokott morogni a hasam. :S
2012. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
tényleg marha ciki hogy mozog a gyomrod, szólj neki álljon le mert de gáz hogy hallják hátha belehalsz.....ja, tömj magadba gyógyszert,de hülyeségre ne bélbajokra. Azért morog mert emészt ha zavar vetesd ki.
2012. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek puffadásos tüneteid? Nem a bélgázoktól van? Nekem azok miatt szoktak furcsa hangokat adni a beleim.
2012. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott, egyetemen szinte minden előadáson, az vigasztal, hogy nem csak nekem hanem másnak is :DD

Nekem ami bevált, hogy reggel megeszek egy Boci Napolinit vagy Milka wafelinit, az jót tesz a hasamnak, nem zuborog emésztés közben, és órán sem korog! Plusz, ha érzem előadásokon hogy morogni fog, akkor iszok vizet vagy vmi folyadékot :) Nekem ez a bevált, így többségében megtudom előzni a hangokat :D

2012. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
illetve javítva: már nem morog, csak morgott régen sokat :)
2012. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!