Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon rossz az étvágyam,...

Nagyon rossz az étvágyam, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen, 17 évesen 70-71 kg voltam és 178 cm magas. Most 20 éves vagyok és 67-68 kg vagyok, 179 cm magas.

2 évig kollégiumban laktam és ott elég keveset ettem. Igaz az előtt is nagyon válogatós voltam, de akkor legalább ettem. Már nem lakok ott 2 éve, de az étvágyam nagyon rossz lett. Pedig szeretnék enni, de egyáltalán nem kívánom. Egy napot akár két szelet kenyeren is kibírnák. Sokat gépezek...

Mit tehetnék szerintetek?


2012. jan. 3. 02:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem is bírok enni.
2012. jan. 3. 02:01
 2/3 anonim ***** válasza:
HJa velem is ez van, csak magasabb vagyok, és soványabb. Nálam próbáltak már mindent, de nem használt. Próbálj meg nem enni édességet ha szoktál, vagy inkább mozogj sokat. Fuss a hidegbe, stb.
2012. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagon ritkan eszek edesseget, nem is nagyon szeretem. Akarmit csinalok, akkor se leszek etvagyam. Szoktam kezen jarni is. Koszi a tippet. Mostmar megtobb mindent fogok csinalni.
2012. jan. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!