Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az ha ritkán kakilok...

Igaz az ha ritkán kakilok (visszatartom), többet hízok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért tartod vissza? De igen, ha nem jó az anyagcseréd akkor többet.
2011. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha visszatartod, növeled annak az esélyét, h bélcsavarodásod legyen, ami halálos... Azt hiszem, max 3 napig lehet "biztonságosan" visszatartani, de is eléggé egészségtelen...
2011. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
AZ volna a cél hogy hízzak, és azt hallottam így több tápanyag, zsír fel tud szívódni!
2011. dec. 6. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez badarság! Más utat kell keresned, nem elrontani az egészséged.
2011. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kaka megemészthetetlen méreganyagokból áll, a tested nem véletlenül alakítja át salakanyaggá, mert a kakában lévő anyagokra a testednek NINCS szüksége! Mondd el, hogy melyik vadbarom hülyített ezzel, mindjárt pofán verem a helyedben! A bélcsavarodásról meg ugye már meséltem... Az az ember, aki ezt a hülyeséget mondta neked, az ki akar nyírni!
2011. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyél magas szén-hidrát és/vagy fehérje, B vitamin tartalmú ételeket, garantáltan hízni fogsz!
2011. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, mert én rengeteget eszek egy nap, és kb. heti 1x megyek wcre (tudom nem egészséges, de ez is egy problémám), és nem hízok semmit..:S aki meg fogyni akar ismerősöm mindig féltékeny:D hogy ő alig eszik és nem fogy, én meg zabálok és nem hízok:D
2011. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Most nagyon röhögök rajtad! xD

Széklet visszatartással nem lehet hízni. Viszont ha egyszer kiüríted a 3-4 nap termését, akkor nagyon meg fog látszani a mérlegen :D

Én napi 3-4x gittelek és mégis hízok.

2011. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, max 3 napig lehet "biztonságosan" visszatartani..."


Most megnyugtattál. Mert én meg itt izgulok, hogy valami bajom lesz ha fél napig visszatartom. Ugyanis nem szeretek idegen helyen kakilni. Általában tartogatom amíg haza nem érek.

2013. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!