Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mérgező a tej? Ez igaz? Akkor...

Mérgező a tej? Ez igaz? Akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Egy felhasználó válaszát olvastam a minap, aki azt írta, hogy a tejben gennyek meg baktériumok vannak.

Kíváncsian utánanéztem a neten, ezt a cikket találtam:

[link]

Itt igazolja, amit a kommentelő írt. De valamiért hülyeségnek tartom, bár mindenfle szaki meg tudós állítja ezt.


Szerintetek hogy van ez? Elhiszitek, amit leírtak ezen az oldalon? Mer tugye szinte mindenben van tej, és a tejben találhatók (állítólag vagy sem...) olyan anygaok, melyek kellenek a szervezetnek.


2011. okt. 7. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, már kipusztult volna a Föld, ha igaz lenne.
2011. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ami a neten van annak a fele baromság.
2011. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok, h a tej nem mindenki számára emészthető,van aki érzékeny rá.Egyedül az anyatej az, ami a szervezet számára nélkülözhetetlen anyagokat tartalmaz,persze csecsemőkorban!

Felnőtt korban nehezebben emészti meg a szervezet a tehéntejet.Úgyhogy csak módjával a tejjel! A feldolgozott termékei-sajt,túró,vaj stb.-nem okoznak problémát.

2011. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam írni a leírásban, de én is úgy gondolom, hogy ez marhaság - de, azért vannak/voltak bennem kételyek, úgyhogy... Igazság szerint már magam se tudom, mit higgyek!
2011. okt. 7. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak benne dolgok.

Ha gyenge az immunrendszered vagy savlekötőt szedsz akkor előfordulhatnak problémák.

De persze úgy mint akármi másnál.

2011. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Felpontoztam mindenkit. ^__^
2011. okt. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!