Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kéne reggeliznem?

Mit kéne reggeliznem?

Figyelt kérdés

Reggel még nem nagyon kívánok semmit,és ha valamit eszek csak is édeset,és soha nem lakok jól,mert nem bírok sokat enni,de kb. egy óra múlva nagyon éhes vagyok,de a szünetbe sosincs időm enni,és órán olyan ciki ha korog a gyomrom.

Mit tegyek?

13/L


2011. szept. 15. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Kelj fel korábban, hogy legyen ideje a gyomrodnak "megéhezni".

És egyél bőséges reggelit.

Én is a lányomat így szoktattam rá a reggelizésekre. És az is ösztönzőleg hat rá, hogy közösen reggelizünk.

Van minden az asztalon: sima és teljes kiőrlésű kenyér, felvágottak, sajtok, kemény tojás, paprika-paradicsom stb.

Így mindig jóllakottan megy suliba, és nem a korgó pocakjára figyel hanem a tanórára.

2011. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs időd szünetben enni? reggel ha nem esik jól, ne tömd magad. akkor enni, amikor éhes az ember. Én a szünetre koncentrálnék, nem a koránkelésre.
2011. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nekem is ez szokott lenni de en reggel beküldök magamnak egy uj Hellt es ennyi... nekem ez segitett
2011. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rheeza ***** válasza:

Külön gratulálok hogy kiskorában szoktatod rá a gyerekedet a szemét kenyérre meg a parizerre.

Zabpehely a legjobb reggeli gyümölcsökkel, fehérje turmixal, olajos magvakkal. Telítetlen zsírok, jó minőségű fehérje, jó minőségű, gyorsan és lassan felszívódó szénhidrátok, máj-glikogén töltés, tökéletes reggeli. egyébként bármit ehetsz ha nem vagy éhes.. Nem tudom mennyire sportolsz, hányszor, mennyit eszel egy nap, gyorsítsd fel az anyagcserédet és kész. vagy ha nagyon nem megy reggelizés előtt menj egy órát aerobozni, utána letusolsz és mire arra kerül sor hogy reggeli, már farkas éhes vagy. Ne feledd, anyagcsere felpörgetés.

2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
zabpehely+túró+magok+joghurt+gyümölcs ezek összeturmixolva-tuti lesz erőd figyelni órán és nem is leszel éhes vagy ha melegre vágysz zabpelyhet vízben felfőzöl+majd hozzáborítasz egy élőflórás joghurtot+reszelt alma+fahéj
2011. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!