Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ensure Plus HN / fiber tápszer...

Ensure Plus HN / fiber tápszerrel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

étrendkiegészítésnek használom. Tudom, hogy beteg embereknek van, de én is örülök neki, hogy gyártanak ilyet, és remélem, hogy azzal, hogy megvásárolom, hozzájárulok a termék sikeréhez.


De a kérdéshez visszatérve, van itt olyan aki szintén étrendkiegészítőként használja, vagy ha esetleg beteg, és azért szedi, mit tapasztalt amikor csak ilyet ivott?


képek a készítményről:

[link]


2011. aug. 20. 03:00
 1/1 anonim ***** válasza:

En akkor ittam amikor ikreket szoptattam es tul sokat fogytam szules utan. Tobbet mint amit felszedtem terhesseg alatt. Egy honapos korukban mar a terhesseg elotti meretemen voltam. 4 honapos korukban csont es bor voltam, 10 kg-t fogytam. Nem tudtam eleg kaloriat bevenni hogy a sulyom maradjon es anorexiasnam neztem ki hiaba ettem rendszeresen. Napi 4-et ittam belole a normalis etrend mellett. Ez annyi volt hogy megallt a fogyasom de nem hiztam addig amig a szoptatast le nem csokkentettuk annyira mintha egyet szoptattam volna. Az elso evben ittam folyamatosan. Nem arra valo hogy kihagyj a rendszeres taplalkozasbol es etel helyett igyad de ha valamilyen okbol nincs ido enni akkor be lehet kapni egyet. A Plus-ban tobb kaloria van mint a rendes Ensure-ban es szinten nem kakao helyett kell inni, mert hizlal. Aki egeszsegesen taplalkozik es semmi baja a sulyaval, annak ez nem kell csak ha hizni akar es azt nagyon konnyen lehet ezzel. Nem arra valo hogy az etkezeseket helyettesitse csak azoknal akik nem tudnak enni rendesen, vagy nem tudnak eleg kaloriat bevenni, vagy nem tudnak szajon at taplalkozni es csovel etetik oket. Nekik mas kiegeszitoket is adnak mint peldaul szeklet lagyitot, stb.

Semmi kulonlegeset nem tapasztaltam, csak a borom volt mas szagu. A vanilias mu izu, hutve jobb, az epres finomabb volt, de ha napi 4-et iszik belole az ember akkor azt is meg lehet unni. Amikor abba hagytam a szoptatast (2.5 ev utan) akkor a sulyom is rendezodott es abba hagytam az Ensure-t.

Velemenyem szerint akinek nincs szukseg ra egeszsegileg az pocsekolja a penzt. Miert kellene hozzajarulni a termek sikerehez? Inkabb friss gyumolcsot es zoldseget kellene enni hogy a szukseges tapanyagok ne hianyozzanak.

2011. aug. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!