Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vettem Béres Porcerő MAX...

Vettem Béres Porcerő MAX pezsgőtablettát, vajon attól lehetett?

Figyelt kérdés
Mivel sokat sportolok, főleg kerékpározok ezért úgy döntöttem hogy veszek egy ilyen Béres Porcerő MAX pezsgőtablettát. Napi 2-őt kellene bevenni, de nekem bőven elég 1 is mivel nagyjából jó állapotban vannak az izületeim, csak megelőzésre szedem. Viszont rá van írva hogy rák és kagylófélékre érzékenyek nem szedhetik. Na már most én életemben nem ettem ilyet mivel nem is szeretem, ezért tulajdonképp "látatlanban" játszottam egyet az élet allergiával. Ilyen orosz rulett volt, vagy bejön vagy nem. Megittam, közbe olvasgattam hogy esetleg milyen problémám lehet belőle ha allergiás vagyok azokra a cuccokra, és ilyet fogyasztok. Kicsit ideges lettem, de az enyhe tünetek közé oda volt sorolva a torokduzzanat,gombóc érzés a torokban (nyelési nehézség, súlyos esetben légzési nehézség). Most azt nem tudom eldönteni hogy nekem az idegesség miatt volt gombóc érzés a torkomban (elég keményen) vagy netán valamelyik összetevőre ezek szerint ételallergiám lenne? Ha az utóbbi, akkor még jó hogy nem vettem be kettőt. Viszont jó lenne szednem, de ezek után nem merem kockáztatni. Mert nem tudom hogy tényleg attól volt -e, vagy nem. Más tünetem mondjuk nem volt.
2011. aug. 18. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatizálsz. Nincs allergiád.
2011. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!