Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez ugye nem normális? De...

Ez ugye nem normális? De akkor miért nem birok inni?

Figyelt kérdés

nekem mint gyereknek átlagosan napi 2-3l vizet kellene meginnom.

csakhogy én egy nap megiszok vagy 3-4 POHÁR vizet vagy tejet,vagy valami üdítőitalt.

és ha többet iszok,pl egymás után megiszok mongyuk 2 pohár valamit,már olyan érzés mintha hányingerem lenne :S

és bár nem vagyok szomjas,tudom hogy ez így nem normális de egyszerűen hányingerem lesz ha iszok :S

miért van ez és mit tegyek??

13L


2011. aug. 3. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

nézd,nem kell egyszerre két pohár víz,azt úgyis csak kipisiled,nem hasznosítja a szervezet.

Igyál meg mondjuk napi 8 pohárral,óránként egyel pl.

Így felszívódik amennyire szükséged van.

Fel is húzhatod az órád az elején,hogy emlékeztesd magad.

nekem bejött:)

2011. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
én reggel iszom egy pohár kakaót vagy kávét. napközben semmit nem iszom max. 1 korty vizet. Este iszom egy teát vagy egy kakaót. szóval 2 pohár és max. 1-2 korty. persze ha dolgozom a melegben vedelek mint állat, de ha nem akkor nem. :) 16/L
2011. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
előző vagyok..amúgy igyál annyit amenniy kell. lásd én se iszom sokat pisilek is rendesen. és nem haltam meg :D nyugi ;)
2011. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
ha eszel levest, annak a víztartalma is számít, a gyümölcsök zöldségeké is:) esetleg ezzel is tudod pótolni. most ehetsz dinnyét, abban különösen sok a víz
2011. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

még nem haltál meg,ezt hozzátenném.

a folyadékbevitel nagyon fontos.jó esetben max aszott lesz a bőröd 30évesen,de komolyabb gondot is okozhat.

attól,hogy téged nem érdekel a jövő még nem kell mást is buzdítani.

2011. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

18:15:

Nem buzdítottam..-.-" Képzeld én is szoktam többet inni (láthatod oda van írva!!!) Szóval nem kell az okost játszani ;) Inkább adjál neki tanácsokat..és egy szóval nem mondtam, hogy ne igyon...csak írtam, hogy én sem iszom sokat és nem haltam bele. Kötöszködni könnyű...de ha jobban elolvasnád írtam, hogy szoktam melegben "vedelni" -.-" :)

2011. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1.nem csak melegbe kell"vedelni"hanem mindíg.télen-nyáron.

2.attól,hogy értelmes dolgot írtam még nem okoskodok.

3.már adtam neki tanácsot,az első válaszoló vagyok.

4.nem fogok egy 16 évessel vitatkozni.

5.tanuld meg beismerni ha hibázol és ne pattogj.

2011. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

istenem de sznalmas vagy. had igyon annyit amennyit szeretne. mert az se jó ám ha akarata ellenére iszik órankán..-.-" és ha meg 30 évesen ráncos leszek akkor az az én bajom. majd akkor belátom, hogy mekkora hülye voltam, hogy nem hallgattam az olyanokra mint te :)

Figyi bocsi ^^

16/L

2011. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Nem miattad írom,hanem a kérdező miatt.

Gondolom az "okosoknak" sem hiszel,az első linkben pl egy oros írja,hogy napi 1l. is kevés.

Az meg nem érdekel,hogy Te mennyit iszol,a mérgek és a mérgelődés is rosszat tesz.

2011. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

légyszi miattam ne vitatkozzatok :S

amúgy tényleg,azt el is felejtettem hogy elég leveses vagyok,ásmint imádom ha anya ilyen zöldség leveseket csinál,pl karfiolleves,hmm *-*

és jóformán csak levesen meg gyümölcsökön élek

de szerintem ez is elég kevés :S

az meg biztos hogy azért nem akarom én se hogy 30 éves koromra ráncos legyek :S

2011. aug. 3. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!