Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S! Marha párizsinek...

S. O. S! Marha párizsinek erősebb szaga van, mint a többi félének? Romlott gyanús volt, amit ma anyum megetetett a kisgyerekeimmel.

Figyelt kérdés
Soha nem vettem még marhapárizsit, igy nem tudom, hogy milyen szaga van, de tény,hogy amikor megszagoltam nekem ugrott a gyomrom tőle. Nem volt síkos , teljesen bontatlan csomagból vette ki anyu,aug. 11-ig jó. Ő vigyázott a 3 gyerkőcömre ma, mikor odaértem javában falatoztak a párizsiből,nekem a színe lett fura ( én akkor még nem tudtam, hogy marhapárizsiről van szó, nyilván az sötétebb), de megszagoltam és nekem nagyon nem jött be, meg is kértem a lányokat, hogy ne egyék tovább ( több se kell a szomszéd 5 éves kislány már erre az időre megevett egy szeletet belőle), utána anyu is szagolta, neki is fura volt, de azzal magyarázta, hogy a marhapárizsinek erőteljesebb a szaga. Most nagyon meg vagyok ijedve, 7,4 és 1,5 évesek a gyerkőceim, akik ettek belőle,plusz még az 5 éves szomszéd kislány. Szerintetek? Evett már valaki ilyen marhapárizsit esetleg????
2011. aug. 2. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet a védőgázas csomagolás?
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De védőgázas csomagban volt, de attól lehet büdösebb szaga???
2011. aug. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!