Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől múlna el a nyelési...

Mitől múlna el a nyelési nehézségem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyelési nehézséggel fordultam orvoshoz,aki beküldött a fül-orr-gégére.Megvizsgált,csinált egy gégetükrözést.Kérdeztem tőle,hogy lát-e okot arra,hogy sav marta volna ki a torkom.Kizárta a refluxot,annyi negatívumot látott,hogy:"vérbő,erezett garat"

Arra írt fel antibiotikumot és köptetőt.Most van,hogy jobb,van,hogy rosszabb a táplálkozás.Nehezen nyelem le,de nem fáj.Nem a nyelőcsövemben akad meg a falat,hanem már,amikor nyelném,akkor érzem úgy,hogy nem fog menni.

Emiatt 4 kilót fogytam,de ez a kevés táplálkozás miatt van.

A kérdésem az,hogy mitől múlna el?Tényleg lehet pszichés?

Volt már ehhez hasonló időszakom,csak akkor nem a nyeléssel,hanem mással.Szóval mindig találok valamit,amitől félek.

18 éves vagyok,szóval rákos nem hiszem,hogy lennék.Pánikbeteg viszont vagyok.


2011. jún. 27. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos! A végén csattant az ostor, a pánikbetegség okozza ezt a furcsa érzést!Próbáld ki, hogy ne figyeld a nyelésedet, csak kajáljál rendesen. Arra gondoljál, a fenét nincs ott semmi, megnézték, megvizsgálták, ráknak még csak a halvány hajszálát sem látta ott az orvos.
2011. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom,de nagyon nehéz nem figyelni oda.Nem akarok agydokihoz menni,attól még csak rosszabb,már voltam és mindenféle marhaságot felírnak.Úgy érzem magam ilyenkor,mint egy vénember,pedig még fiatal vagyok.Nem volt rózsás a gyerek korom,akkor legalább most lennék boldog.Júliusban megyek dolgozni,fegyv.biztonsági őr vagyok,remélem az elvonja a figyelmem,mert ott aztán tényleg kell figyelni.
2011. jún. 27. 02:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy füvezz, csak olvass a sorok között.. Üdv
2011. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha nem nyúlnék droghoz.:)
2011. jún. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!