Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízhatnék a leggyorsabban?

Hogy hízhatnék a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Igen, sokan fogyni akarnak, én viszont hízni. Régen voltam kövérebb is csak azt diétával leadtam, szval NEM arról van szó h nem tudnék hízni. Csak gyorsan szeretnék felszedni pár kilot. Mit egyek?
2009. márc. 14. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mozogj kevesebbet, egyel tobbet es tobbszor, s foleg este 8 utan s ha lehet nappal zsiros eteleket egyel
2009. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Azért nem ilyen egyszerű a dolog. Ha szerencsétlenül akarsz kinézni, akkor tedd azt amit elöttem tanácsoltak.

De egyébként én ezt nem javaslom. mert így csak szar testösszetételed lesz.

sztem írd le azt is, hogy mi a célod. Aztán akkor tudunk segíteni.

2009. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval az a helyzet, hogy 173 cm vagyok, és 68 kg. Zsír %-om 14-15%. A hasamon van főleg, szinte csak ott. Azt szeretném ha lenne zsir a karomon, mellkasomon is vmennyi, mert ott csak izom van, ami befeszitve nagy, de amugy nem annyira. És azt akarnám h legyen egy karvastagságom alapjáraton is.
2009. márc. 15. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél béres cseppet az meghozza az étvágyat.
2009. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te vagy vékony?! Én 183 cm és 58 kg vagyok, anya létemre. Én még terhesség alatt sem híztam meg, jól érzem magam így, ahogy vagyok.
2009. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szóval ha jól értem, akkor az arányaidon akarsz javítani.

ha azt szeretnéd hogy a karod vastagabb legyen, akkor inkább súlyzóznod kellene, nempedig hízni, ugyanis ez egy irányított folyamat amit a hízásról nem lehet elmondani. A hízás egy genetikai program alapján dönti el hogy hova kerül a felesleg, így lehet hogy tovább rontanál az arányaidon. Tehát az úszógumid tovább nő míg a karodra egy centi zsír sem kerül fel, ha a genetikád így akarja..... ha a karodra edzel akkor meg tuti az fog vastagodni :D Szóval ne állj neki ész nélkül hízni mint egy sertés, mert csak ronta fogsz vele, nembeszélve az egészégeddel is játszol ilyenkor. Amúgy a kar vastagságát elsődlegesen a tricepsz határozza meg, nem a bicepsz. befeszített állapotban ezért tűnik izmosnak a kezed, mert akkor a bicepsz kerül előtérbe, ellazított állapotban egy jó izomtömegű tricepszel lesz szép vastag a karod.

2009. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

KFC, McDonalts, Burger King. Mind-mind a te haverjaid, csak ne vidd túlzásba, mert az már nagyon káros is lehet az egészségedre :)

Én is így voltam, akartam kicsit hízni, 1 hétig minden nap elmentem a 'mekibe' ettem egy bigmac-et és így 1 hét alatt 4kgot híztam :D

Egy hétnél tovább semmiképpen se egyél ott.

2010. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!