Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ha 151 cm vagyok...

Szerintetek ha 151 cm vagyok és most 51 kiló, az nagyon sok?

Figyelt kérdés
Lányom már egy éves és nem szopizik, de valahogy mégsem tudok elfogyni és úgy érezem magam mint egy kisebb disznócska:) Régen 50 kiló voltam, de izmos, hát most nem igazán vagyok az és szinte semmi nem jön rá derékban és csípőben. Elliptikus tréneren szoktam tornázni, de még csak napi 15 percet bírok. mennyit kellene edzenem naponta, hogy lefogyak picit? Milyen diéták vannak, ami mellett nem érzem magam éhesnek egész nap? Hasamból, csípőből és comból szeretnék fogyni.
2011. máj. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább 50percet kellene, és hogy ne legyél éhes: napi ötszöri kis adag étkezés :)
2011. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes a súlyod!

www.fogyokuradieta.com ha mégis fogynál... és a kicsivel meg ha játszol,emelgeted,akkor az is jó kis mozgás, de a futás,bringázás is jó.

2011. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdezőkből lesznek az anorexiások.

Semmi baj a súlyoddal.

2011. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!