Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kisebb lett a gyomrom?

Kisebb lett a gyomrom?

Figyelt kérdés

Régebben ha pizzát rendeltünk mindink meg tudtam enni 3 szeletet is és utána is tudtam volna enni még. Aztán 3-4 hónapja beteg voltam, csak valamí vírus, köhögtem, lázas voltam meg fájt a torkom. Azóta , pedig nem csinálok semmit másként, már 1 szelet pizza után se vagyok éhes, 2 után meg úgyérzem, mindjáárt hányok. Vajon mi lehet az oka?

( nem sajnálom nagyon, mert kicsit duccibb voltam, de ennek köszönhetően 5 kilót fogytam)

12/L


2011. máj. 15. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Összeszűkült bizony. Viszont kezdj el enni - tudom, nehéz, nekem is tágítanom kell -, különben megszokod, hogy alig eszel és az nem jó.
2011. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ha mértékkel eszel sosem baj! De az hogy 12 évesen duci vagy az igen. Nem is kell sokat enni, csak rendszeresen és naponta többször keveset! Ha pedig nem baj az a -5kg hát ne is foglalkozzál vele!
2011. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!