Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni? Lelki...

Miért nem tudok enni? Lelki eredetű lehet?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig sovány voltam 180centi és 55 kiló voltam 14éves korom óta.Most egy szakítás miatt egyáltalán nincs étvágyam, nem bírok enni, rossz kedvem van, így lefogytam 51-52 kilóra.Van itthon b vitamin azt szedek, meg eszek amennyit tudok, de ez nagyon kevés, ma ettem egy kiflit és egy kis tésztát, van bennem valami ami miatt nem megy az evés, valahogy elszorul a torkom, nem esik jól.Nem vagyok anorexiás mert az azt jelenti, hogy valaki direkt nem eszik mert kövérnek hiszi magát holott nem az.Én tudom, hogy sovány vagyok, nem is jó így nekem, hízni szeretnék 20kilót.Nem esik jól az étel, nem tudom mi van velem de már aggódom:s

21f


2011. máj. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

azért, mert rossz kedved van. van ilyen. de azért csak próbálkozz, legalább gyümölcs/zöldség, vagy a kedvenc ételeidet...


jobbulást!

2011. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakítás után természetes.Én sem bírtam enni.

Vegyél fehérje turmixot és vízzel idd.

Olyan,mint egy kajálás,de csak inni kell.

2011. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi. En az elso szakitasom ugy ki voltam, mint a kutya!!! 73kg-rol vissza 65-re. Nekem anno sikerult kb 5-6 honap alatt lelkileg kimasznom abbol a komolyabb szerelembol.


Ugye az eredendo problema a szakitas, aminek kovetkezmenye a vegetativ idegrendszer faradtsaga. Tehat a rossz alvas/kedvtelenseg/fogyas.


Az eredeti problema meg egyszeruen kezelheto. Kutyaharapast szorivel. (Nalam az elso 2 honap csak a sebeim nyalogatasabol allt. Aztan elkezdtem csajozni, es probaltam szoba allni Mindenkivel. Eloszor a kevesbe helyesebb lanyokkal. Mert ugye az embernek ilyenkor van egy osszetort enkepe - amit ujra kell epiteni - minusz 1000% onbizalommal. Aztan egyre csinosabbakal. Aztan csak ugy kialakult egy uj kapcsolat.)


A kaja miatt ne aggodj, idovel beindul!


En elindulnek a kapcsolatepites iranyaba. Tehat keresnek olyan lanyokat, akiket szinten mostanaban hagytak el. Nem azert, hogy raugorjak, hanem azert, hogy egyszeruen elbeszelgessek Veluk.


37F

2011. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, azóta már jobban vagyok, visszahíztam amit lefogytam és a kedvem is jó:)

Azóta sok lánnyal ismerkedtem meg és rájöttem, hogy kár egy miatt keseregni mikor van több százezer másik:)

2011. jún. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!