Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez reális? (Kérdésed túl...

Ez reális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Szeretnék fogyni, eddig elégedett voltam az alakommal, szerintem szép, nőies volt, 168 cm vagyok és 65kg voltam. Most 82 vagyok, na nem azért, mert többet ettem, hanem sajnos rengeteg olyan gyógyszert kaptam, amitől ez lett, az orvosom szerint örüljek, hogy csak ennyi. Most már kezdek talpraállni, mindenképp le szeretném adni. Elsősorban magam miatt, másrészt a párom miatt, hisz imádom, és szeretnék neki örömet szerezni. Megfogadtam, hogy július közepéig 10 kilót lefogyok (legalább), de igazából 10-el már elégedett lennék. Én eddigis mozogtam heti szinten 2-3x, most úgy tervezem, hogy 2 naponta 2 óra intenzív tekerés, vagy naponta 1 óra, talán az előbbi jobb, hisz az izmoknak pihenni is kell. Mit gondoltok? Bár szinte édességfüggő vagyok, azt teljesen elhagyom, kávézni se fogok. Alkoholt eddig se fogyasztottam, nem cigizem. Nem szeretnék mindenféle drága "csoda" ételeket venni, így a táplálkozásom teljesen hétköznapi lesz, próbálok majd odafigyelni, hogy szénhidrátot csak nagyon keveset egyek. Igyekszem minél több zöldséget és gyümölcsöt. Mit gondoltok? Milyen eredményre számíthatok így? Lehet buta kérdés, de még sose fogyóztam, így kiváncsi vagyok a tapasztalatokra. Köszönöm szépen a válaszokat!


22 L


2011. máj. 9. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy július után is folytatnám, de 10kilót mindenképp viszonylag hamar szeretnék leadni, nem olyan hamar, hogy egészségtelen legyen, és nem is túl lassan...Nyárra szeretnék már valahogy kinézni.
2011. máj. 9. 13:25
 2/7 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem buta kérdés. Szerintem nagyon jó, hogy próbálkozol, nem cigizel és nem fogyasztasz alkoholt. Rendszeres torna, rendszeres étkezés ezalatt húst is lehet enni, de csak olyat, ami kevésbé zsíros. Látom sok zöldséget-gyümölcsöt eszel, ami nagyon jó és fontos is! Ha ezeket betartod, visszakapod a régi alakodat.

Remélem mielőbb sikerül leadni a felesleget.

Sok sikert kívánok!

14/L

2011. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, hogy írtál! Nagyon megörültem mikor megláttam, már azt hittem nekem senki se fog. Bár nem könnyű de mindenképp betartom, igazából az érdekelne, hogy egy így vajon mennyire reális kb 1hónap alatt 10kilót leadni, szinte mindent eszek, csak oda figyelek, hogy mennyit, és délután 4-től már csak gyümölcsöt. Cukor az egyetlen, amit nem eszek, semmilyen formában, bár a legtöbb élelmiszerben úgyis van sajnos belőle egy pici, szinte mindenben...

2011. máj. 11. 15:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként természetesen utána is folytatom, nem lóverseny, csak akkora terveztünk nyaralást a párommal, és szeretnék valahogy kinézni addigra, megnyugtatna a tény, ha ez reális lenne.:D Még sosem fogyókúráztam. Nem tudom mihez mennyi idő kell.
2011. máj. 11. 15:11
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, 1,5-2 hónapot szerettem volna írni:D
2011. máj. 11. 15:12
 6/7 Minii Vikii ***** válasza:

Üdv ismét! :)

Szerintem reális és egészséges körülbelül 10 kilót leadni, csak nehéz. Remélem sikerülni fog. Jó pihenést kívánok Nektek! :)

2011. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!:)
2011. máj. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!