Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meglehet, hogy sok ember csak...

Meglehet, hogy sok ember csak az ízek miatt nem tudja abbahagyni az evést?

Figyelt kérdés
Tehát amikor nem éhesek akkor is esznek ez azért lehet mert csábítják őket az ízek?Mert ha ez így van akkor megrégja utána meg kiköpi?XDmeglehet hüyeségnek hangzik de szerintem teljesen igaz!
2011. ápr. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy meghánytatja magát.
2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah igaz! lolXD megrágod kiköpöd és mivel nem vagy éhes csak az ízekért eszel....
2011. ápr. 18. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Bulémia. Ugyanúgy betegség, mint az anorexia.
2011. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen mindenki emberrel előfordul, hogy valamit csak az íze miatt eszik meg. Általában nem köpik ki és nem hányják ki, de szerintem az se pazarlás, sőt, legalább megkóstolhatja más is. Pl. a csövesek megehetik a kiköpött kaját a kukából. Egy csomó kaját csak az íze miatt eszünk, nem azért, mert szükségünk van rá, és ha háj lesz belőle, amit utána le kell dolgozni keserves munkával, még nagyobb pazarlás.
2011. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah
2011. ápr. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!