Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szennalevél tea. Hosszú ideig...

Szennalevél tea. Hosszú ideig volt már aki használta?

Figyelt kérdés
Milyen hatása volt? Mik a tapasztalataitok?
2009. márc. 2. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon lebeszélnélek róla!Nem tudom mi célból szednéd,de tartósan (pár hét)nagyon durva hatásai vannak.Egy ismerősöm 3 hét után meghalt a mellékhatás miatt!Ez a szer nagyon durván fossat!A bélnyálkahártyát tönkre téve semmi nem szivódik fel a belekből utána stb!
2009. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mik voltak a mellékhatások?


Semmi kaját nem tudott többé megemészteni?

2009. márc. 2. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Még a vitaminok sem szivódtak fel,a véralvadáshoz szükséges K vitamin a belekben készül,a krónikus bélgyulladása vérzett,és nem tudták elállitani a vérzést!!!Este rosszul lett,éjfélkor meghalt!!
2009. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, most már késő, mert én is elkezdtem inni egy ideje, székrekedés miatt. Másképp ugyanis nem igazán működik a dolog. Próbáltam mást is, de semmi nem vált be. Ha pedig nem iszom, akkor ugye nincs "eredmény" akár 1 hétig sem. Mit csináljak?! El vagyok keseredve!
2009. márc. 2. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem keso!!!Probald ki a "Dr.NATURA"-tisztitokura termekeit!En kiprobaltam/3honapos adagot/-FANTASZTIKUS volt.Azota helyreallt az emesztesem,nincs aranyerem/ami piszkosul tud fajni/,es csak ajanlani tudom mindenkinek!!!!!Igaz,eleg draga,de termeszetes anyagok/fuvek.../,es nem igazabol van mellekhatasa!A tengeren tulon,meg az orvosok is ajanljak mindenkinek!Sok sikert!!!
2009. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál orvosnál az okot kideriteni?Mert ez komoly betegség jele is lehet?Iszol eleget?Rostok?aszalt gyümölcsök?
2009. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Minden: rost, folyadék, stb...

Orvos még nem volt. Félek. Főként egy esetleges gyomortükrözéstől.

2009. márc. 3. 05:58
 8/9 anonim válasza:
0%

Natur kefir vagy tej valtoztasd valamire mert karos hatassal van a majra is .

Szilva befott, sajat magad turmixszolt gyumolcs vizzel,1 db grépfrúit kifacsart leve ehgyomorra.Sok valasztek van.valtogathatod.A lactobakterium keves a gyomrodban ezert jo a kefir, magad is elkeszitheted az a legjobb/egy defottes uvegben tegyel langyos tejet es ketto evokanal kefir

2015. aug. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 okaoka válasza:

Én éve óta iszom a szennateát átlag 4 naponta és még mindíg élek. Viszont csak így van székletem.

A krónikus székrekedés salúlyos betegsége

2016. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!