Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az élesztő jót tesz a hajnak?

Az élesztő jót tesz a hajnak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Férfi vagyok hosszú hajjal, de nagyon komolyan hullik, illetve törik a vége. Jelenleg úgy hátközépig ér amit 5 év alatt sikerült elérni.


Valahol még régebben olvastam, hogy az élesztő jótékonyan hat a hajra illetve a pattanásra is (bár ez engem nem érint), valakinek valami tapasztalata?


2011. ápr. 9. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kentem már élesztőt a hajamra, de semmit nem segített... Csak nehéz volt kimosni belőle... :S
2011. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
-.- Elfogyasztásra gondoltam.
2011. ápr. 9. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
én a tojásról hallottam még. (nyers tojásfehérje) de egyébként haj/köröm ápolásra kaphatók külön ilyen vitaminok.nézzd meg mondjuk egy rossbanban vagy dm-ben biztos van.
2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen meg az olivaolaj is :)
2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, enni is ettem már élesztőt a hajamra úgy sem segített. És a bőrömre ettem is, meg rá is kentem és sehogy sem segített. Max. sütésre jó másra nem.
2011. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az élesztő tele van D vitaminnal, ami valóban jót tesz a hajnak is. Meg a bőrnek, körömnek...

De ne azonnal várj hatást. Valamint önmagában az, hogy nlha eszel egy kis élesztőt, nem elég.

Úgy általában oda kell figyelni az egészséges, vitamindús étkezésre, 1-2 hónap után látszik valami eredmény, de idő kell a szervezetnek, hogy feltöltődjön, regenerálódjon.

Emellett persze ha minden nap eszel egy csipet élesztőt, az csak használhat. :)

2011. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

HMm, már egy hete napi 1/5 od élesztőt eszek. Mondjuk elég nagy kihívás lenyelni :D


Kössz a válaszokat

2011. ápr. 9. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A repceolaj is jót tesz a hajnak. Gyógyszertárban olcsón kapni. Hajmosás után be kell vele kenni a hajat és 4-5 órán át rajta hagyni. Utána ki kell mosni. Hosszú időnek tűnik, de viszont utána erősebb is és fényesebb is lesz tőle a hajad.
2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!