Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történhetett a gyomrommal?

Mi történhetett a gyomrommal?

Figyelt kérdés
Amióta főiskolás vagyok ritkán járok haza, olyan 3 hetente. Ritkán, keveset és még szart is eszek az albérletben. Az eleinte ez a fogyás miatt volt, de mostmár talán nem kellene többet leadni(164/53). Szóval tegnap hazajöttem, jól bezabáltam, ami ha normálisan ennék nem is számítana zabálásnak. Olyan rosszul lettem tőle, hogy alig bírtam aludni, hihetetlenül felpuffadt a hasam és nagyon fájt is. Reggelre többé-kevésbé lement a puffadás, de még most is fáj a hasam. Nem is kell erősen nyomkodni, elég ha végigsimítom a kezem és érzem, hogy főleg két oldalon fáj. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?
2011. febr. 18. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos hozzászokott a gyomrod a kevés kajáláshoz, amikor meg sokkal többet eszel, persze hogy így reagál.
2011. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne meghánytatni magam? Valami nagyon nem jó ott bent....
2011. febr. 18. 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen, normális kaját. Most már tudod, mi történik, ha szemetet eszel. A tested egyértelműen jelzi, hogy köszöni, nem kéri.

Fokozatosan szokj vissza a rendes kajára és a rendes mennyiségre.

2011. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De azért aggódom, mert szóval a gyomorfájás az általában nem kézzel kitapintható, hanem egyszerűen érezzük, hogy fáj, valami nem jó. De én ha hozzáérek olyan fájdalmat érzek, mintha megütöttem volna. Ez normális?
2011. febr. 18. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Probáld ki a mezymet.Mondjuk én nem használtam,de jót hallottam róla.Amúgy nem éri meg szórakozni avval h szarokat eszel,mert úgy tönkrevágod a gyomrod hogy egy életen kereszetül probálhatod helyrehozni.Probálj meg ha mást nem akkor vagy otthonrol vinni lefaygasztott föttétéelt vagy dobj össze legalbb minden másnaop egy fözeléket vagy valamit.Egyél egy kis actimelt,aktiviát vagy használj valami probiotikumot.Puffadásra ott az espumisan.Tényleg nem éri meg evvel szórakozni,mert olyan kényes lesz majd a hasad hogy majd megennél egy kiadós finom fött ételt és majd úgy megfekszi a gyomrod hogy minden bajod lesz tőle.Tapasztalatból beszélek sajnos.
2011. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fogok venni gyógyszert!
2011. febr. 18. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha övszerű a fájdalom és még nem múlt el akkor esetleg érdemes orvoshoz menni.
2011. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy övszerű?
2011. febr. 18. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy körben az egész felhasad fáj az utalhat hasnyálmirigy gyulladásra. Nagy kajálás plusz alkoholtól lehet.
2011. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A köldökömtől oldalt haladva olyan 2 centire már fáj ha lefele haladok, de felfele is, szóval kézzel kitapinthatóan. Elég kellemetlen. Az tény, hogy hihetetlenül bezabáltam, tényleg azt hittem szétrepedek, összegörnyedve tudtam csak menni. Még most is legalább 2x akkora a hasam, mint normál állapotban. Holnap egy víz ivós napot szeretnék tartani, hátha jobb lesz.
2011. febr. 18. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!