Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Mekis/Burger Kinges szendvic...

A Mekis/Burger Kinges szendvicsek tényleg nagyon egészségtelenek?

Figyelt kérdés

Csak elgondolkodtam, hogy ugye a sajtburgerben van marhahús ami ugye fehérje, sajt ami szintén fehérje, meg még van benne 1 szelet ubi meg hagyma, mellette mustár és kechup (na ebben van cukor azt tudom).

Így összhatásban nem tűnik olyan rossznak szerintem, mondjuk egyszer szerencsétlenségemre egy eléggé zsíros egyedet fogtam ki (mosdó félórán át... =S)

Nektek mi a véleményetek?

Illetve még a gyrosról.


2010. nov. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap megeszel hármat az biztosan nem egészséges, de időnként szerintem belefér, attól nem lesz semmi bajod.
2010. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájni szokott a gyomrom a mekis kajától, és pár hete 3 napig minden kijött belôlem a meki után, azóta nem eszem ilyesmit.
2010. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj velük, hogy nagyon zsírosak, továbbá a Mekis hamburger akár patkányból is lehetne, még annak a húsnak is jobb lenne a minősége...
2010. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a szagát sem bírom. Régebben ettem osztálykiránduláson, vagy amikor végképp nem volt más, de mindig hasmenés lett belőle.
2010. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A húspogácsa az valami speckó részéből van a marhának. Igen, igazi hús. A csirke igazi csirke. (mármint biztos valami génkezeltek, de 100%hús)Ha van olyan fasírt féle cucc, na abban van szója meg minden szirszar. A zsemlében több cukor van alapból, azért kicsit édesebb is. A kecsap-majonéz sima univeres cucc. a sajt cheddar.
2010. nov. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!