Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sóvárgok nagyon a nutellával...

Sóvárgok nagyon a nutellával töltött csokival bevont csiga után, de félek venni mert egyszer attol híztam ,hogy napi 2-3at is megettem. Nem tudok le állni ha elém kerül. Mit csináljak? Egyre jobban kívánom újra, pedig pár éve már leszoktam róla.

Figyelt kérdés
És ha egyet eszek sajnos másnap is fogok venni, ismerem magam.):

tegnap 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Önuralmat gyakorolsz.


Az étkezési zavarra meg hosszútávon egy pszichológus lesz a megoldás

tegnap 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valszeg a csokoládéban lévő nyomelemeket kívánja a szervezeted. Vas, mangán, magnézium, cink, réz és flavonoidok. Szedj multivitamint.


Ha meg a cukoréhségedet akarod rendezni, ajánlom a gyümölcsöt. Ha a szervezeted cukorra vágyik, akkor nem a feldolgozott cukorra gondol, hanem a gyümölcscukorra. Épp ősz van, egyél szőlőt. Marketplaceen/helyi fb csoportokban mindig van étkezési szőlő eladásra ilyenkor, nem kell a drága boltit megvenned.

ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!