Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magnézium pótlása miként a...

Magnézium pótlása miként a leghatékonyabb: biszglicinátos, citrátos, kapszula, por vagy egyéb formában? Mikor ajánlott bevenni: étkezés előtt, után vagy éhgyomorra...?

Figyelt kérdés

szept. 5. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nekem a biszglicinát eddig a legjobb, a többitől megy a hasam.

1,5. Ha csak pótolni akarsz akkor tulkepp bármelyik jó, ha nem megy tőle a hasad, de ha mondjuk specifikusan nyugtatásra akarod vagy emésztésre akkor más-más a megfelelő.

2. Bármikor beveheted. Ha nyugira kell akkor éjszaka alvás előtt ajánlom.

szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát reggel éhgyomorra is oké...?
szept. 5. 08:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Tebnap vacsora közben bevettem egy tablettát és hasmenés lett a vége. Akkor most hogyan tovább...?
szept. 7. 05:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megint, mert lehet nem ettől ment a hasad. Ha háromszor is megy akkor már tuti, akkor válts más hatóanyagúra. Persze a három alkalom között teljen el idő, mert ha valami kaját alapú a dolog akkor simán lehetsz hasmenéses 2-3 napig. Szóval mondjuk 3-5 nap teljen el a próbálkozások között.
szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos' hogy amiatt volt. Nem kétséges. Ez volt péntek este. Vasárnap hajnalban már éhgyomorra vettem be. Akkor "csak" hígabb volt a székletem. Ma hajnalban megint éhgyomorra vettem be, de már érzem, hogy baj lesz.

Mire váltsak 'hát? Hiszen épp a kényesbelűeknek ajánlják a biszglicinátosat...

szept. 9. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!