Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől változhatott meg ennyire...

Mitől változhatott meg ennyire az étkezésem?

Figyelt kérdés

Elég durva falásrohamaim voltak,reggeltől estig ettem amíg csak fent voltam.Akkor is ha nem kellett.De egy ideje ez nem így van.Felkelek jóesetben délelőtt.Eltellik több óra és semmi.Nem vagyok éhes,nem kívánom.Azt se amit szeretek amúgy.

Ma is egy kávét ittam és ezzel kifújt a dolog,tegnap se volt másképp nagyon


júl. 22. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Megszoktad az étrendet amit követni próbáltál, meleg van és nincs étvágyad, valamilyen betegség van kialakulóban és első tünete az étvágytalanság stb...



Ennyiből nem nagyon lehet megállapítani

júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár napból/hétből nem vonnék le messzemenő következtetéseket egyelőre.
júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Sokan vagyunk így, sajnos a meleg sok mindent befolyásol!
júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

3# Sajnos? Végre annyit eszik, amennyi szükséges, nem amennyi belé fér.


A tudatalatti is navigálhat, nekem néha zöldség ehetnékem van, gondolom így jelzi a szervezet a vitaminhiányt. Nem meglepő, vannak ilyen hullámok, inkább örülj neki, ha nem lesz negatív tünet is mellé. Pont a falásrohamnál kellett volna azon agyalni, hogy valami nem oké.

júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!