Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek így jó lesz?

Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Anorexiából próbálok gyógyulni már egy jó ideje, de eddig eléggé rosszul megy, folyamatosan visszaesek.

153cm vagyok 36,5 kilóval kezdtem, a kórházba felhíztam 38 kiló fölé most viszont már csak 36 vagyok.

Eddig egészséges ételeket ettem, de sajnos nem eleget és így nem tudok hízni. Arra gondoltam hogy amíg híznom kell addig nem fogok olyan egészségesen táplálkozni, fogok enni egészségtelen ételeket is mint például pizza lángos vagy péksütik, de amint elértem az egészséges testsúlyomat újra egészséges ételeket fogok enni és elkezdek sportolni is.

153 cm hez a 42kg egészséges lenne?

Szerintetek így jó lesz?

A válaszokat előre is köszönöm szépen 😊



jún. 28. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pszichoterápia mellett (mert ugye jársz?) kellene egy dietetikus is, aki az étrendedet előírja, felügyeli.
jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes írja.

Nyugidtan egyél az egeszséges ételek MELLETT egeszsegest is. Most a legfontosabb hogy hizz

jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexiából gyógyulás nem olyan dolog, aminek az étrendjét anonim laikusoktól kellene kérdezgetni. Vannak szakemberek, akik kifejezetten erre szakosodtak. Itt hiába fog neked igazat adni vagy ellenezni a manci a gyártósorról, vagy géza az irodából, nem hiteles vélemények. Ezt az evészavart komolyan kell venni és nem eszegethetsz felelőtlenül, ellenőrizetlenül.
jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jobbulást és főleg áldást kívánok
júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!