Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire a legjobb “felváltani” a...

Mire a legjobb “felváltani” a rendes tejet?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál és azt javasolta az aknémra,hogy fogyasszak kevesebb vagy inkább egyáltalán ne is fogyasszak tejet és tejterméket a javulás érdekében.Mivel én napi 2 bögre tejet legalább megiszok,nem szeretném teljesen megfosztani magamtól de nem tudom mivel pótolhatnám vagy hogy milyen “tejutánzat” nem váltaná ki az aknét.Valaki aki hasonló problémával küzdött annak bevált valami?

jún. 27. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Rengeteg alternatív tej van, mondjuk, nem ugyanolyan az ízük.

Aknét szerintem egyik sem okoz, mivelhogy nem tejből (állatból) vannak.

jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Tiszta vízre a legjobb, alternatív megoldás lehet a rizstej, zabtej és társai, már ha nem cukrozottak. A tehéntej nem az emberi fajnak való, hanem a bocinak. Én köhögtem tőle elég sokáig.
jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Mandulatej??


Én múltkor mandulatejet ittam és csak egy pici sima tejet tettem hozzá, amúgy egész jó volt xd

jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!