Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nőhetett meg ennyire az...

Miért nőhetett meg ennyire az étvágyam?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy jó ideje nagyon megnőt az étvágyam, soha nem voltam nagy evő, de az utóbbi időben kifejezetten az vagyok. Régebben pont azzal volt problémám, ha el is mentünk egy étterembe akármilyen kicsi adagot kértem, soha nem bírtam megenni annyit egyszerre. De most akármennyit eszem, max 1 órán belül megint nagyon éhes vagyok. Ami azért zavar mert már kicsit itt ott kezd meglátszani, meg nem is egészséges. Növésben/fejlődésben már régóta nincsen a testem úgyhogy nem hiszem, hogy ez lehet és terhes sem vagyok. Nincs időm orvosokhoz rohangálni most ezért itt kérdezem aki jártas a témában, vagy van fogalma arról, hogy ez mi lehet és leírná örülnék neki. Köszönöm szépen. Valami betegség lehet? 22/L
jún. 26. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán megnőtt a szervezeted tápanyag, vitamin és ásványi anyag igénye. Esteleg gyorsabb lett az anyagcseréd. Rosszabb a felszívódás. Megy a hasad mostanában?
jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!