Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik olyan "gyógyszer"...

Létezik olyan "gyógyszer" amitől jobb étvágyam lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz az étvágyam, előfordul hogy elég egy nap 1-2x ennem és eszembe sem jut. Mellette viszont elég magas is vagyok (187cm) és alig 60kg (férfi). Az orvos csak multivitamint illetve svédcseppet ajánlott, viszont ezek nem igazán segítettek.
jún. 24. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy napirended, hogy mikor eszel. Tartsd be és egyél minden nap rendszeresen, akkor is, ha nem érzel éhséget. Hamar hozzá lehet szokni a több ételhez és akkor jobban lesz étvágyad is.
jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leülsz és eszel naponta x alkalommal y kalóriát.


Nem kell hogy étvágyad legyen, normális, hogy nincsen, mert rettentő sovány vagy, egyszerűen fogod magad és eszel.


Én 167 cm vagyok, és 42-43 kilósan semmi étvágyam nem volt. Ettem, mert meghaltam volna, ha nem eszek, méghozzá rendszeresen 3-4 óránként, 2800-3000-3300 kalóriákat minden nap.


Így félév alatt feljött kb tíz kiló, amivel még mindig alig érem el a normális súlyhatárom alját.

jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Peritol, receptre. Gyerekkoromban folyton azt kaptam, mert nem nagyon akartam enni.
jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!