Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka a sárgás,...

Mi lehet az oka a sárgás, ragacsos székletnek?

Figyelt kérdés
Nem eszek sokat, de mégis elég gyakran járok nagydologra. Általában nem is nagy mennyiség. A székletem rendszerint pépes állagú, sárgás színű. És annyira tapadós, ragacsos, hogy egy ideje már nem tudom kitörölni a fenekem, mert a papír nem viszi ki. Egy gurigát is elhasználhatok, mire tiszta lesz. Muszáj kimosnom. Próbálkoztam nedves törlőkendővel, nedves-szappanos zsebkendővel, de az sem ér sokat.

2022. máj. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit eszel?

Ha sárga, lágy/folyós az fokozott epe termelést jelent.

Ezt okozhatja szervi probléma, vagy az is, hogy minden szart össze eszel.

2022. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A táplálkozásom nem mondanám jónak, kollégista vagyok, de azért nem eszek össze minden szart.

Szendvics, sült hús, rizs, kis zöldség, keksz, ilyesmiket eszek. De az utóbbi hónapokban fogytam is 4 kilót.

2022. máj. 30. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el normálisan enni. Ha 4 kg-ot fogytál, akkor változott a korábbi étkezésed.
2022. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad gasztrón, mert ezer oka lehet.
2022. máj. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!