Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék, milyen...

Hogyan hízhatnék, milyen ételeket fogyasszak ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Elég vékony lány vagyok, és magas is. Sokak szerint nem vagyok sovány, de azért én mégis szeretnék pár kilót hízni. Eddig is tudatosan sok szénhidrátot és cukrot ettem, hátha rakódik rám valami. Az anyagcserém "sajnos" elég gyors. Tippeket várok, vagy bevált módszereket;)
2010. szept. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzeni kell keményen és egészségesen étkezni kalóriatöbblettel.
2010. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne cukros és zsíros kajákat egyél, lehet, hogy attól majd hízni fogsz, de egészségesebb nem leszel tőle. Sőt. Arra, hogy mi egészséges, itt is rá tudsz keresni, minden második kérdés erről szól.
2010. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először a gyomrodat próbáld hozzászoktatni a rendes adag kajákhoz. Házi gyümölcsturmix, húsleves. A mozgás tényleg jót tesz, ha hízni akarsz,akkor meg különösen figyelned kell közben,hogy az alakod szép maradjon (persze túlzásba semmiképp nem kelle vinni ezt sem) Nem kell megijedni a zsíros dolgoktól sem, normális mértékkel csak jót tesznek. Minden fajta tápanyagból fogyassz,de csak szénhidrátokat, fehérjéket is pl. Valamint igyál eleget, végülis a tested nagyrésze víz...
2010. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járj edzeni, igyál tömegnövelőt.
2010. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyors anyagcserével a szénhidráttól,cukortól nem fogsz hízni(vagy csak évek múlva,de akkor esetleg nagyon)viszont az inzulin szintedet úgy dobálhatja,hogy később hajlamos lehetsz a II.típusú cukorbetegségre.Ha gyors az anyagcseréd(mennyire gyors?)az jelezhet felszívódási zavart is,ha így áll a helyzet,akkor addig nem hízol egyetlen dekát sem,míg a szervezeted nem képes beépíteni az alapvető vitaminokat sem.
2010. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!:) Nagyon hasznosak voltak számomra!:)
2010. szept. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!