Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék fogyi? (lenttöbb)

Hogyan tudnék fogyi? (lenttöbb)

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert ég gimnazista vagyok. És 5-kor érek haza a suliból úgy hogy nem ettem egésznap mást csak a menazi ebédet...így muszáj 5-6 után is ennem. és nagyon szeretnék fogyni... 7-kor szoktam leülni tanulni és éjfélig nyomom. segítsetek egyszerűen nincs időm. ha tudnátok mondani valami "diéta diákoknak"vagy hasonlót.
2010. aug. 31. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is kifogásokat a kukába!

Ehetsz 5-6 körül is, csak nem mindegy, hogy mit. Fehérje, zöldség, gyümölcs. Délben jó a menza koszt, ha nincs más, max. mondjuk a köretből egyél kevesebbet. Gyümit, zöldséget a suliba is tudsz vinni. Igyál legalább napi 2 liter folyadékot.

Mozgás! Mindenkinek van ideje. Ha nekem a 10 órás melóm, és a háztartás mellett van időm heti 3szor mozogni, akkor neked is. Azért nem hiszem, hogy mindennap éjfélig tanulsz. De ha este már nincs is kedved, kelj fel hamarabb, és mozogj legalább 40 percet! Már az elején el kell döntened, hogy van-e elég kitartásod, ha nincs, akkor bele se kezdj!

2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
heti 2x van néptáncom az heti 4 óra. + úszok is heti 1,5 órában ...meg hétvégenként tornázok.
2010. aug. 31. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!