Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék? Elég idegesítő.

Mit tehetnék? Elég idegesítő.

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom,hogy diétázok.Nem vagyok éhes,de egyfolytában csak ennék.És ha van alkalmam akkor eszek is...pedig nem akarok.És néha nem tudok leállni.Van hogy 1000-2000 kcal-t is megeszek.Aztán persze kompenzálok.Sajnos ha kicsivel is többet eszek akkor már felszalad egy két kiló,mert sosem ettem sokat és így fogyó alatt még kevesebbet eszek.Nagyon lassan olvadnak le már a kilók.Hogy szüntethetném meg ezt az állandó ehetnéket?Vagy mit tehetnék,hogyan fogyhatnék?Szerintem egy egyszerű,kevés kajás étrendet könnyű lenne betartani de magamnak megírni nem tudom.Valaki esetleg segítene?

Kevés alatt 300-600 kcalt értsetek.Tudom lefogtok anorexiásozni,de nem vagyok az,egyszerűen csak hízok a több kajától,és nem szeretnék hízni.Légyszi télleg nem fikázást kérek,hanem segítséget.És nem kell szakembert ajánlani.Köszi.


2010. aug. 25. 21:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább ne válaszoljatok.Jézusom.Rossz volt visszaolvasni,amit írtam.Sajnálom.De ha lehet tényleg ne válaszoljatok.És nem provokálni aakrok vagy ilyesmi.Csak nem akarok olyan válaszokat olvasni....
2010. aug. 25. 21:25
 2/2 anonim ***** válasza:
ebbe most mi a baj?:) én is ugyanígy vagyok, van rajtam pár kiló felesleg, próbálkoztam egész nyáron a fogyókúrával, de állandóan csak ehetnékem volt :S viszont ha lefoglalom magam akk nem is gondolok a kajára... lehet vmi pszichés..
2010. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!