Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet, hogy napok óta...

Mitől lehet, hogy napok óta nemkívánom az ételt?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja ránézek az ételre és már nem is vagyok éhes... Nem tudok enni, ha viszont ennem kell még a hányinger is elkap... lehetséges, hogy terhes vagyok? (19 év lány)
2010. aug. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg még ezer másik oka is lehet.
2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van pár napja. Én azért eszem valamennyit, de pl. ma is mentem reggelizni, hogy tök éhes vagyok, de a kaja látványától elment az étvágyam, beleharaptam, és szinte hányingerem lett. Aztán később, délután, már ettem valamit, mert folyamatosan éhes voltam, de nem tudtam enni.

Hogy mitől van, azt nem tudom, lehet, hogy az időjárás vagy valami, azt hittem nekem a stressztől van, rosszul is alszom. De hogy neked is van, lehet, hogy valami front vagy ilyesmi, én tuti nem vagyok terhes, szerintem te se, de azért jobb a biztonság, ha úgy érzed, vegyél egy tesztet.

2010. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
néha előfordul..
2010. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!