Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6 hetes terhes vagyok és...

Tanácstalan_lány kérdése:

6 hetes terhes vagyok és vastag palacsintát ettem, ez kelt teszta, ami utólag tudtam meg,hogy házi turoval volt töltve. a túró sütés során elméletileg atmelegedett,hiszen mindkét oldal meg kellett suljon. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Kedves Angel azért ocsarolnak ezen az oldalon mert olyan oltári nagy hülyeségeket tudsz írni a kerdesek alá hogy az hihetetlen...
2021. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10.

De írtál. Azt írtad, hogy ami jól esik egye. Hát azért ez nem így van! Elég sok mindne tiltó listán van. A pasztőrizálatlan tej is. Főleg, hogy a túrót 36-40 fokon elég melegíteni, h összeugorjon, attól sok mindne nem fog benne megváltozni. Ahhoz picit magasabb hőmérséklete és huzamosabb idő kell, mint az, hogy a legyengült immunrendszerű kismama bármit megehessen.


Ez nem ezen az oldalon megszokott dolog. Ezt bármelyik nőgyógyász megmondja neked, hogy nem ehetsz meg mindnet ami jól esik.


Hiába takarózzol érvek nélkül.

2021. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam,hogy mivel bele van sütve a palacsintaba, az elegendő ho ahhoz,hogy az esetleges nem kivant vírust vagy baktériumot megsemmisítse. Vagyis ebben reménykedem. Plusz azt is tudom,hogy nem feltétlenül van probléma minden házi termékkel,csak van rizikója. A kérdésem főleg arra irányul,hogy vajon az a hőkezelés,ami a palacsinta belsejében érte a túrót, eleg-e ahhoz,hogy nullára csökkenjen a roziko.
2021. febr. 21. 20:32
 14/15 A kérdező kommentje:
Kelt tésztába van töltve,amit forró olajban sütöttek ki.
2021. febr. 21. 20:34
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam róla, hogy ne lehetne terhesen hőkezelés nélkül túrót enni. Én két terhességem alatt többször is ettem (sőt mindent, amit előtte is szoktam, csak alkoholt és kávét nem ittam), semmi bajunk nem lett. Szerintem feleslegesen idegeskedsz.
2021. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!