Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek elérhető napi 0,5...

Szerintetek elérhető napi 0,5 kg hízás?

Figyelt kérdés

Elég volt. Elég volt hogy sovány vagyok, és hízni szeretnék.

Egy komoly hízó kúrába kezdenék, persze ésszerű keretek között, minél rövidebb idő alatt.

Tehát a kérdés mégegyszer.:

Szerintetek el lehet érni napi 0,5 kg súlygyarapodást?

Ha igen, ezt milyen ételekkel?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 10. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
sport + fehérjedús étrend...de napi fél kg-ot ne akarj hízni, mert randa lesz a bőröd
2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el mekibe zabálni...Több is sikerülhet:S
2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sport jónak tűnik. De tényleg csúnya lesz a bőr a hirtelen sok hízástól?
2010. aug. 10. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak felgyorsul az anyagcseréd......, több és gyakoribb lesz a székleted.
2010. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Én már vagy 5 éve próbálok hízni, de semmi eredmény. Próbáltam mekis kaját, szalonnát, csokit, sportot, kalória számolással enni, de sehol semmi. Még a jojo-effektust is kipróbáltam, de én attól se híztam XD Ha valaki olyan alkat, akkor nem tud mit tenni sajnos :S De ha esetleg neked mégis sikerül, lécci írd már meg, hogy mit csináltál :D Sok sikert!
2010. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:13 bőrfüggő, de ne kockáztass: keress rá a stria szóra a googleban...
2010. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igen. Nehéz dolog ez.

A teltebbek azt mondják hogy " milyen jó neked hogy bármit eszel, nem hízol"

Nem, nem jó nekem/nekünk.

Azért kell egy egészséges férfias testsúly.

Na jó. Lehet hogy buta kérdés volt hogy napi 0,5. Ezt úgy gondoltam hirtelen előszőr hogy na, nagy zabálások és csak úgy jönnek a kilók.

De igazatok van. Inkább maradok a sportnál(talán akkor kondi), és a minőségi étkezésnél.


Köszönöm a válaszokat, további szép napot!;)

2010. aug. 10. 13:20
 8/9 A kérdező kommentje:

stria=A csíkok jellemzően nagy hízás és fogyás után jelentkeznek, esetleg éppen ezért terhesség következtében, vagy ha valaki túl intenzíven folytatja a testépítést.


Testépítő haveromnak ilyenek vannak a hátán.

Akkor hagyjuk ezt a 0,5 kilós napi gyors súlygyarapodást :D

2010. aug. 10. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

1 kg hízáshoz 7500 fölösleges kalóriát kell bevinned. Tehát ha a napi kalóriaszükségleted 2000 kalória és 500-at letornázol, akkor napi fél kg hízáshoz 2000+500+7500/2= 6250 kalóriát kell megenned. Naponta. Ez több mint háromszorosa a "normálisnak". Elvileg ha 3-szor annyit eszel, mint eddig, hízol.

Persze nem ártana egy kivizsgálás sem, pajzsmirigy, cukor, nem ezek miatt vagy-e sovány, mert amíg a probléma okát nem találják meg és nem kezelik, egy dekát sem tudsz hízni.

2010. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!