Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudnának segíteni/gyógyíta...

Hol tudnának segíteni/gyógyítani az allergia miatt begyulladt szemeimen?

Figyelt kérdés
Tavasztól őszig piros /be van gyulladva/ a szemem, viszket és váladékozik. Már voltam orvosnál, nem tudják megállapítani, hogy mire vagyok allergiás. Csak egy szemcsepp hatásos, ami szteroidos, ezért nem lehet 10 napnál tovább használni. Ha tudtok, légy szíves ajánljatok valami szemészeti, allergológiai, vagy akármilyen intézményt, ahol tudnának kezdeni vele valamit!
2010. júl. 3. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudták megállapítani? Vértesztet csináltak, vagy a bőrödön nézték?
2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bőrömön nézték. Nem is tudtam, hogy csinálnak vértesztet is. Az hatékonyabb?
2010. júl. 4. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az allergológián nem tudták megmondani, hogy mire vagy allergiás attól még elmehetsz a szemészetre, és ott teszt nélkül is írnak fel neked antihisztaminos szemcseppet, ha erre van szükséged.

Nekem az allergológus által felírt szemcseppek sohasem használtak, amikor szemész látta a szememet azt mondta, hogy azért mert nem is értek semmit, olyan látványosan allergiás mind a két szemem, hát írt fel ő helyette másikat.

Tehát szerintem szemészet, és ha engem kérdezel akkor lehetőleg magánszakrendelés.

2010. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!