Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemhéjam mintha "rángat...

A bal szemhéjam mintha "rángatózna", rezeg. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Napi 5-6x szokott pár percig, nagyon zavaró, ennek pszichés okai lehetnek? Nemrég elhagyott barátnőm és nagyon padlón vagyok lelkileg, ez lehet attól? 18/F
2010. jún. 21. 13:33
 1/8 anonim válasza:
Szia!Nekem is szokott rángatózni,én is csak az idegi dolgaimra tudok gondolni,hogy azért van.Néha hetekig semmi,aztán nekem is naponta többször.Bár engem annyira nem zavar,vagy már hozzászoktam,évek óta ez van.
2010. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez valamikor előfordul, és ha csak ritkán, akkor normális. Nekem akkor szokott előfordulni ha álmos vagyok, amikor nem pihentem ki magam, például buli után. Majd elmúlik, feküdj le, aludj egyet! :) 16L
2010. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tuti hogy lelki oka van, nekem is szokott rángatózni a szemhéjam, ha sokáig nem tudom kialudni magam rendesen vagy ha valami miatt feszült vagyok. El fog múlni ha megnyugszol egy kicsit :)

2010. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni és én ugy tudom hogy vitaminhiány miatt van!!
2010. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt pár hétig egy stresszes időszakomba, de szerencsére elmúlt. Lazíts, kösd le magad valamivel, sportolj és akkor biztos el fog múlni.
2010. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az anyukám elment vele orvoshoz, azt mondták neki, hogy aludjon többet, a fáradtságtól van.
2010. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

B6 vitamin hiány azt hiszem.


Nekem Magne B6-t kellett szednem rá, recept nélkül lehet kapni. És azt mondták, hogy próbáljak 1-2 napot átaludni.(ez utóbbi nem ment, időhiányában)


Kicsit javult a vitamintól is, de nem múlt el, időnként visszatér.


Oka: a szem fáradtsága (sokat olvasol, v. sokat dolgozol számítógép előtt), meg mellette a stressz.


Nálam:

rengeteget dolgoztam szám.gépen, és nagyon stresszes időszakot éltem át.


A vitamin kevés volt, csak a stressz elmúltával szüntek meg a tünetek.

2010. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tikk? Némi relaxáció biztosan segítene, meg MagneB6. Nekem is volt már ilyen, elmúlt.
2010. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!