Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan ápoljam a kontaktlencsém?

Hogyan ápoljam a kontaktlencsém?

Figyelt kérdés

úgy hogy este berakom az ápolófolyadékba...

reggel kiveszem belőle csepentek rá óvatosan megdörzsölöm aztán lemosom ápolófolyadékban...

utána belerakom a dobozába a kontaktlencsémet rakok rá ápoló folyadékot és kb. 5 percig hagyom ázni utána kiveszem lemosom az áplófolyadékkal és berakom a szemembe


vagy...

egyszerűen kiveszem reggel az ápolófolyadékból, megmosom az ápolófolyadékkal a lecsét és berakom?


2010. jún. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
a 2. verzió. Este, (vagy kinél hogy) azért van a kontaktlencse kivétel- szertartás (kivétel, átmosás, bele a tartóba) , hogy tisztítsd a lencséd. Reggel ugyanez már felesleges. Néha vmi szöszmösz vagy lerakódás rákerül a felvétel után, ilyenkor én is kiveszem és leöblögetem. De egyébként nem. Drága a kontaktlencse is, meg az ápolófolyadék is...felesleges "pazarolni".
2010. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem dörzsölöm sose. Reggel kiveszem a löttyből, rakok rá 2-2 csepp löttyöt és be.
2010. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!