Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges hogy kicsi a...

Lehetséges hogy kicsi a szemem és ezért nem megy be a kontaktlencse? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Annyira azért nem kicsi a szemem ,de nem is az a nagy fajta amit úgy szétlehet húzni hogy 2 lencse is beleférne :D

Berakni nem tudtam idáig egyszer sem, meg pislogok is még ha a szememhez ér akkor is lecsúszik vagy valami.

Mi lehet az oka?


2010. jún. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondta az orvos hogyan kell? Nekem 1 órámba telt mire sikerült elsőre, kitartónak kell lenni, ennyi. Olyan nincs hogy kicsi a szemed.
2010. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

El lett mondva de béna vagyok.

próbálkoztam kb 4x 2 órát de semmi.

2010. jún. 4. 21:51
 3/5 anonim válasza:
Én 3 hónapja hordom, de csak mostanában fejlesztettem ki a számomra tökéletes ki és behelyezési technikát. Sokat kell gyakorolni, először pl. fél óráig is bénáztam. Kis szem nem létezik kontaklencse szempontjábó szerintem, akkor nem viselhetnék ázsiaiak:-DDDDDD
2010. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
l lemaradt:-(
2010. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én már tanítottam be kínait is kontaktlencsére,nem ez a problémád,hogy kicsi a szemrésed.A pislogásod miatt nem tudtad berakni a kontaktlencsét.Azt szokták javasolni, hogy tiszta kézzel párszor érintsd meg a fehér részt a szemeden.Így gyakorolhatod,hogy ne pislogj bele.A másik probléma lehet a taktika.Mindenkinek más,de van 1 alap:

jobb szem:jobb kéz mutatóujjadon a kl,amíg a középső ujjaddal az alsó szemhéjadat húzod lefelé.Közben a bal középsőujjaddal meg a felső szemhéjadat húzod felfelé.Amikor közelítesz a kontaktlencsével akkor nézz más irányba,az esetleg még segíthet:) hajrá

2010. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!