Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Próbáljam ki, hogy milyen a...

Próbáljam ki, hogy milyen a kontaktlencse, habár utána nem lesz pénzem rá?

Figyelt kérdés
jött egy ilyen ajánlat, hogy ha elmegyek, hogy vizsgáljam ki a szemem, akkor kapok 5 pár ingyen lencsét. Nagyon vonzóan hangzott, de utánaolvastam és hát a kontaktlencséket kell cserélni havonta. Hát így már nem jó, mert 5 hónap után nem lesz pénzem, hogy tovább vegyem őket.
2010. jún. 2. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt évekig lencsém és imádtam!

A fenntartása mostanában nem megy.

Ha ingyen van próbáld ki, miért ne, legalább tapasztalatot szerzel vele.

2010. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hol van ilyen vizsgálat? szerintem próbáld ki!
2010. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy 5 hónapig lesz ingyen lencséd, ki ne hagyd. Ha utána nem lesz akkor nem lesz... nem kötelező egyfolytában hordani. Mellesleg én 2 hónapig szoktam hordani a havi lencsét, semmi baj nincs abból se, én így spórolok.
2010. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni, de nekem fura, hogy 5 hónap ingyen, szerintem azok napi lencsék, tehát 5 napra adnak, 1nap/1 lencse. De aztán lehet tévedek. Én használok több éve, nagyon szeretem, tény hogy drága, én netről rendelem, valamennyivel olcsóbb így.
2010. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Valószínű 5 nap,de próbáld ki.Esetleg ,ha új szemüveget akarsz akkor könnyebb benne kiválasztani a jót:)Azzal semmiképp ne spórolj,hoyg tovább hordod a kijelölt időnél,mert akár hosszú távon látáscsökkenéshez vagy akár vaksághoz is vezethet.És ez az idő felbontástól számított,azaz ha te a 2 hetes kontaktlencsét csak 3 naponta használod akkor is ki kell dobni 2 hét után.
2010. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!