Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A neten rendelhető fél éves,...

A neten rendelhető fél éves, éves kontaktlencsékről ban valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Optikusnál voltam, bemérték a szemem. Kaptam kontaktlencsét, de 1havi tizenötezer forintba került, plusz a folyadék háromezer forintba. Ez nekem horror ár, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy évente ennyit költsek csak a szememre. Láttam neten féléves, éves lencséket az optikai ár töredékéért (féléves 15.000ft). Rendelésnél be kell állítani a szem paramétereit: dioptria, görbület stb. Kérdésem az lenne, hogy mik a tapasztalatok a pl www.lencse.hu vagy a www.optilen.hu honlapon vásárolt lencsékkel kapcsolatban?
2017. nov. 26. 10:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért... *van
2017. nov. 26. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az eoptikától szoktam rendelni,teljesen korrektek,ugyanazt a minőségű lencsét árulják,mint az optikákban.

Lencseápolóból pedig a Rossmannost használom,ami megint csak tökéletesen funkcionál,negyed annyi árért.

2017. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is eoptikáról szoktam rendelni. Optikában 17.000 egy doboz kontaktlencsém (6db, vagyis 3 pár, tehát 3 havi lencse), az eoptikáról rendelve 5000 forinttal olcsóbban kapom meg. Egy időben én is kb. 3000 forintos folyadékot használtam, de kipróbáltam a Rossmannosat és szerintem az is megfelel a célnak. Valamint érdemes kinézni az akciókat, hátha olyankor érdemes előre bevásárolni.
2017. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!