Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj az egyik szemem az új...

Fáj az egyik szemem az új szemüvegem miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig kontaktlencsét hordtam, most kaptam új szemüveget. A balra -1.75öt amivel közelre jól látok, távolra nagyon kicsit homályosabb. A jobb -3.25ös amivel messzire tök jól látok de a mnonitor betűi elmosódnak. Én csak itthon fogom hordani a szemüvegemet gépezésre, olvasásra, de úgy érzem arra nem kell ilyen erős mert megerőlteti, és kicsit el is fáradt. A kontaktlence pedig -1.75 és -3.00, de ezzel nincs gond gépezésnél. Meg fogom szokni?
2010. máj. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél szépen vissza ahhoz aki bemérte a szemüveged üvegét. Tavaly csináltattam új szemüveget, és az egyik üvegével gond volt. Húzott mint az őrült. Neki mentem vele mindennek. Visszamentem, azt mondta az optikus meg kell szoknom. Hát nem szoktam meg, mert nagy kanesszajárás után kiderült, másnak az üvegét tették az enyémbe. K.ára ordítottam, hogy hülyének néztek három hónapig!
2010. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lencse szinte biztos jó, mert a kontaklencsénél is ez van. Közelebbre rosszabbul látok, távolabbra jobban, viszont annál nem fárad el meg semmi. Utálom a szemüveget. :D
2010. máj. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!