Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemem reggel elég csipás...

A szemem reggel elég csipás lett . Nagy sárga kicsit ragadós csipa volt mindkét szememen. Tudom mindenkivel előfordul, hogy csipás a szeme, de ez a fajta is normális?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem torokgyulladásomkor volt ilyen, hogy nagy sárga és a szempilláimat is összeragasztotta, alig tudtam kinyitni a szemem. Szerintem, ha csak úgy egyszer előfordul normális, ha megfáztál, vagy van valami kis gondod. De ha minden reggel ezt tapasztalod betegség nélkül, akkor nem normális.
2017. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ,eddig még csak ma fordult elő ,úgyhogy majd holnap meglátom mi lesz ! ☺
2017. okt. 11. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártyagyulladás.
2017. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném ,hogy kötőhártyagyulladás ,mert nem dagadt be és nem váladékozott utána,még csak piros sem volt.
2017. okt. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!