Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy működik és mennyi időt...

Hogy működik és mennyi időt vesz igénybe egy szemüveg/kontaktlencse megszerzése? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Nagyon sokat romlott a szemem így a vizsgaidőszak elején. Azt hittem, kihúzom vele, amíg levizsgázom és haza tudok menni, de látom, hogy nem így lesz :(

Kiskoromban voltam utoljára szemésznél, ezért fura lesz a kérdésem.

Ha bemegyek az sztk-ba, ott azonnal megvizsgál a szemész vagy időpontot kell kérni? Ha megvizsgált, mennyi idő, amíg elkészül a szemüvegem? Vagy ha kontaktlencsét kérek, azt azonnal meg tudom venni?

A héten lenne pár vizsgám, de így nem tudok készülni, ezeket a betűket is alig látom. Lemondjam őket, vagy van esély arra, hogy holnap már tudok tanulni?

Lécci válaszoljatok hamar, életbevágóan fontos lenne :(


2010. máj. 24. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A Vision Expressbe ha bemész, ott megvizsgálnak géppel és ha nem speciális a lencse nagyon, akkor egy bő óra alatt meg is van a szemüveged! kontaktlencséről nincs tapasztalatom.
2010. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy kérdés, mennyibe kerül kb? Nem szeretnék nagyon csúnya szemüveget, de most kb 10e Ft-om van, amit nélkülözni tudok, az jól sejtem, hogy nagyon kevés, ugye? :S
2010. máj. 24. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
10 ezerből kijön egy pár lencse meg elektromos vizsgálat helyben...
2010. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van neked megfelelő próbalencse ott ahova mész akkor megkapod a vizsgálat után ingyen, amúgy meg kell rendelni ami 2 hét kb. mire megjön. Szemüvegre nagyon kevés 10ezer.
2010. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most egy életre megtanultam, hogy nem szabad halogatni a dokihoz menést :(
2010. máj. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!